Криворізька школа №35

Головна » Статті » Архів статей

Бобер 2010
Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що Міжнародною Спільнотою «Бобер» на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння Головного Управління освіти і науки Львівської ОДА 7 листопада 2010 року в Україні буде проводитися міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності "Бобер”.
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 5–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності. Конкурс проводиться в трьох вікових групах: БОБРЕНЯ – для учнів 5–7 класів; БОБРИК – для учнів 8–9 класів; БОБЕР – для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять вчителі інформатики школи (шкільні координатори)

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у вчителя свого загальноосвітнього навчального закладу (кабінет 104 інформатика) до 25 жовтня 2010 року

та внести благочинну пожертву для організації Міжнародного конкурсу «Бобер» в розмірі 11 грн. Рекомендована організаторами конкурсу сума повністю використовується для покриття витрат на організацію та проведення конкурсу З порядком проведення конкурсу та з завданнями конкурсів 2008 року, 2009 року можна ознайомитися на сайті http://bober.net.ua/
Категорія: Архів статей | Додав: admin (21.10.2010)
Переглядів: 1288 | Теги: Кривой Рог, Кривбасс | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Rambler's Top100Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter