Криворізька школа №35

Головна » Статті » Архів статей

1 Вересня

1-го Вересня КЗШ № 35, як завжди, ласкаво відкрила свої двері перед учнівською молоддю. Усі бадьорі, з новими силами, готові приступити до навчання. Навіть дощ не змінив настрій, навпаки – здавалося він знаменує початок осені, несучи запах майбутнього навчання, спілкування, радості.

Дарували позитив наші найменші школярики – першокласники. Квіти, шкільна форма та блиск у очах – головні атрибути першачків. Чудовий поштовх до активної навчальної діяльності вони отримали від Генерального директора Закритого акціонерного товариства Криворізького заводу гірничого обладнання, депутата міської ради від Партії Регіонів Тимошенка Павла Геннадійовича, який кожному учню 1-го класу  подарував книгу «Твоя перша енциклопедія. Від А до Я»! Вдячні Вам, Павле Геннадійовичу, ми впевнені, що ці школярики гарно вчитимуться та стануть у майбутньому достойними громадянинами України.

Також на Свято 1-го Вересня завітав Голова Саксаганської районної у місті ради Бєліков Костянтин Аркадійович. Він нагородив портфелями переможців інтелектуального конкурсу «Віче розумників» (5-ті класи), творчого конкурсу «Першоцвіт» (4-ті класи), конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

(3-ті класи) та привітав усіх присутніх з початком навчального року і побажав «найкращій школі Саксаганського району» процвітати на благо славетного Кривого Рогу. Маємо надію, так і буде, адже плюсуючи енергію, завзятість наших педагогів, підтримку батьків та саксаганців, у сумі отримуємо - УСПІХ!

Категорія: Архів статей | Додав: admin (16.09.2010)
Переглядів: 1851 | Теги: 35, Кривой Рог, Криворожская средняя школа 35, Сайт, Кривбасс | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Rambler's Top100Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter